Stříbrský region

 

Dobrovolný svazek obcí - Stříbrský region

Rozkládá se v severozápadní části Plzeňského kraje a je společenstvím 16 obcí vzájemně si blízkých kulturněhistorickými tradicemi a hospodářskou i geografickou skladbou.

Region se rozkládá na 26 648 ha a má cca 13 000 obyvatel. Celá oblast je bohatá na historické památky a pamětihodnosti připomínající různá období naší historie.

Přirozeným centrem regionu je sice středověké královské hornické město Stříbro, ale své neopakovatelné kouzlo mají všechny obce této oblasti.

Regionem prochází Cyklotrasa přátelství, která je součástí panevropské cyklotrasy Praha - Paříž. Na této trase uvnitř regionu bylo ve Lhotě u Stříbra vystavěno pro cyklisty zázemí - Cyklocentrum ( občerstvení, ubytování).

AKCE V REGIONU:


Kouzlo lásky v Konstantinových Lázních

Inovační kurz lásky v malebném prostředí Konstantinových Lázní.Kurz je pro hledající partnera či partnerku a i pro ty, kterým se vytratilo kouzlo lásky ve vztazích. Kurzu se mohou zúčastnit jak jednotlivci, tak i páry. Témata kurzu jsou: jak mít ve vztazích lásku, štěstí, harmonii, soulad, porozumění, humor, důvěru, věrnost a oporu? jak dosáhnout zlepšení celkového zdraví? jak se vždy sami sobě líbit? jak dosáhnout vzácnosti a kouzel ve vztazích? jak působí láska v milování? jak pomocí komunikace posílit vnitřní lásku k sobě? ​Po absolvování kurzu obdrží každý účastník certifikát. Lektorka kurzu Katarína Vojčeková.Kurz probíhá v salonku LD Jirásek v Konstantinových Lázních. Kurz začíná v sobotu v 10:00 hod., odjezd účastníků je v neděli do 11:00 hod. Cena kurzu je 3 500 Kč/osobu - příjezd v sobotu dopoledne 4 300 Kč/osobu - příjezd v pátek odpoledneV ceně kurzu je zahrnuto kurzovné, ubytování, polopenze a vstup do wellness centra Konstantin (relaxační bazén, vířivka, Kneippovy chodníčky,Finská sauna, aromatická bylinná sauna, klasická parní lázeň). Přihlášení na kurz je nejpozději do 30.4.2017, počet míst je omezen.

Více