Drobečková navigace

Stříbrský region > Aktuality

Aktuality


letní číslo informačního zpravodaje DSO

Datum konání: 31. 8. 2017 - 30. 9. 2017

Třetí číslo zpravodaje si můžete přečíst. Je ke stažení v sekci CSS / Dolumenty, nebo zde: 3 Zpravodaj DSO SR.pdfPřipravujeme pasport křížků a božích muk - pošlete nám tip!

Prostibor-4368.jpg

Mapování křížků připravujeme především se zástupci obcí, protože oni své území znají nejlépe. Opomenout nechceme ani vás milí občané a proto dáváme na vědomí že velmi rádi přivítáme jakoukoli pomoc. Tipy posílejte na stribrskyregion@gmail.com.

Až bude pasport hotov, bude dostupný na těchto stránkách.Druhé číslo informačního zpravodaje jaro 2017

Dobrovolný svazek vydává 2. číslo Informačního zpravodaje v elektronické podobě. V novém čísle jaro 2017 se dozvíte jak probíhala soutěž o nové logo Stříbrského regionu nebo jaké budou pořádat kulturní akce členské obce DSO. Zpravodaj jaro 2017 si stáhněte zde: 2 Zpravodaj DSO SR.pdfKulturní kalendář obcí DSO Stříbrský region 2017

Zde se můžete podívat na souhrn akcí pro veřejnost, které pořádají jednotlivé obce, není to vyčerpávající seznam všech akcí, nýbrž pozvánka na to nejzajímavější. Přijďte, nejen starostové vás rádi uvidí, kalendář je ke stažení zde: Kulturní kalendář Dobrovolného svazku obcí Stříbrský region 2017.pdf
Vyhledat v textu

LOGO_paneuropaRadweg_CZ[1].gif

Regionem prochází Cyklotrasa přátelství, která je součástí panevropské cyklotrasy Praha - Paříž. Na této trase uvnitř regionu bylo ve Lhotě u Stříbra vystavěno pro cyklisty zázemí - Cyklocentrum ( občerstvení, ubytování).