Drobečková navigace

Stříbrský region > Aktuality

Aktuality


5. Informační zpravodaj

Ve složce CSS - Dokumenty je uveřejněno páté číslo Informačního zpravodaje CSS, které je vydáváno pouze elektronicky.Kulturní kalendřář ZUŠ Stříbro

Plán akcí ZUŠ Stříbro zde ke stažení:

ZUŠ Stř - akce 2018.docKulturní kalendář obcí DSO 2018

Zde se můžete podívat na vybrané obce a jejich kulturní akce plánované v roce 2018

Kulturní kalendář DSO SR 2018.pdf

 

Přejeme Vám příjemnou zábavu.Dokončení vizualizace Depozitního centra

Díky podpoře MAS Český Západ a Plzeňského kraje jsme dál

DSO Stříbrský region pomohl žadateli panu Dlouhému se sestavením žádosti do Grantového programu MAS Český Západ ve 3. výzvě na spolupráci s odborníkem. Tato žádost je nyní úspěšně ukončená, a proto zde přinášíme krátkou informaci.

MAS Český Západ na sklonku července 2017 podpořila iniciativy mládeže a spolupráci s odborníky. Bylo podpořeno několik projektů a jsem velmi rád, že i ten můj. Dlouhou dobu připravuji koncept na vytvoření Depozitního centra, kde chci odborníkům i široké veřejnosti nabídnout pohled do restaurátorské práce s ukázkou historicky cenných předmětů.

Podporu jsem získal v hodnotě 10.000 Kč na spolupráci s odborníkem. Chtěl jsem architektonickou vizualizaci areálu, který se má stát Depozitním centrem. Tuto podobu ztvárnil známý ateliér CHVOJKA / ARCHITEKT. Spolupráce byla bezvadná a výsledný ideový návrh naplnil mé očekávání. Dotační možnosti dokážou v mnohém pomoci a v mém případě přinesly nové architektonicky příjemné prostředí, které řeší budoucí provoz jasným způsobem. Navíc si nyní jasně uvědomuji všechny možnosti areálu. Díky této podpoře jsem maximálně motivován pokračovat a věřím, že vás zanedlouho budu moci pozvat do nového Depozitního centra. Jan Dlouhý, umělecký truhlář / restaurátor.

vizual.jpg
GDPR začíná 25.5.2018!

Metodické doporučení MV je zaměřeno na výklad k tzv. pověřenci pro ochranu osobních údajů v činnosti obcí k organizačně-technickému zabezpečení funkce pověřence pro ochranu osobních údajů podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů v podmínkách obcí. Ke stažení zde: Metodicke_doporuceni_k_organizacne-technickemu_zabezpecenĂ­_pro_OOU.pdfPřipravujeme pasport křížků a božích muk - pošlete nám tip!

Prostibor-4368.jpg

Mapování křížků připravujeme především se zástupci obcí, protože oni své území znají nejlépe. Opomenout nechceme ani vás milí občané a proto dáváme na vědomí že velmi rádi přivítáme jakoukoli pomoc. Tipy posílejte na stribrskyregion@gmail.com.

Až bude pasport hotov, bude dostupný na těchto stránkách.
Vyhledat v textu

LOGO_paneuropaRadweg_CZ[1].gif

Regionem prochází Cyklotrasa přátelství, která je součástí panevropské cyklotrasy Praha - Paříž. Na této trase uvnitř regionu bylo ve Lhotě u Stříbra vystavěno pro cyklisty zázemí - Cyklocentrum ( občerstvení, ubytování).