Stříbrský region

Dobrovolný svazek obcí - Stříbrský region

Rozkládá se v severozápadní části Plzeňského kraje a je společenstvím 16 obcí vzájemně si blízkých kulturněhistorickými tradicemi a hospodářskou i geografickou skladbou.

Přirozeným centrem regionu je sice středověké královské hornické město Stříbro, ale své neopakovatelné kouzlo mají všechny obce této oblasti.

 

AKCE V REGIONU:

  


Úplní cizinci (premiéra)

Místo
87, Pavlovice, 34815 Planá
Datum konání
Typ

Divadlo Podkova, přírodní divadlo v údolí Mže v Pavlovicích-Josefově Huti, Vás zve na tradiční letní představení, letošní léto na inscenaci ÚPLNÍ CIZINCI, kterou uvedeme v následujících termínech: premiéra v sobotu 27. července 2019 od 17:00 večerní uvedení v úterý 30. července 2019 od 20:30. Více informací na našich internetových stránkách.

Více

Úplní cizinci (večerní představení)

Místo
87, Pavlovice, 34815 Planá
Datum konání
Typ

Divadlo Podkova, přírodní divadlo v údolí Mže v Pavlovicích-Josefově Huti, Vás zve na tradiční letní představení, letošní léto na inscenaci ÚPLNÍ CIZINCI, kterou uvedeme v následujících termínech: premiéra v sobotu 27. července 2019 od 17:00, večerní uvedení v úterý 30. července 2019 od 20:30. Více informací na našich internetových stránkách.

Více

Vyhledat v textu


LOGO_paneuropaRadweg_CZ[1].gif

Regionem prochází Cyklotrasa přátelství, která je součástí panevropské cyklotrasy Praha - Paříž. Na této trase uvnitř regionu bylo ve Lhotě u Stříbra vystavěno pro cyklisty zázemí - Cyklocentrum ( občerstvení, ubytování).